خدمات ما

داشبرد مدیریتی ویرادش

داشبورد مدیریتی ویرادش، به منظور نظارت و مدیریت دقیق بر عملکرد فرآیندها، برنامه‌ریزی شده است تا با کاهش خطای انسانی و تجمیع منظم داده ها، بهر‏وری نیروی انسانی و فعالیت‌های اقتصادی را افزایش داده و هزینه ‏های جاری را به حداقل برساند.بدین منظور ماژول‌ها و الگوهای لازم از جمله فرم‌های ورود اطلاعات، واسط های استخراج اطلاعات از سایر نرم افزارها  (Primavera , MS Project) و الگوریتم های هوش مصنوعی پیاده‌سازی شده است تا داده های پراکنده موجود به صورت مجتمع سازمان یافته، تبدیل به اطلاعات شده و تولید دانش نماید.

 

مدیریت هوشمند ماشین آلات وتجهیزات

یکی از مسائل مهم و ضروری در مراکز و کارگاه های صنعتی، نگهداری، سرویس دهی و تعمیرات ماشین آلات، دستگاهها و تجهیزات و به عبارت دیگر حفاظت فنی از دارایی های فیزیکی است. سامانه مدیریت ماشین آلات ویرما به منظور نظارت و مدیریت دقیق بر مجموعه ماشین آلات، توسعه داده شده تا با کاهش خطای انسانی و حضور مستمر هوش مصنوعی، کارایی منابع و دستگاهها را افزایش داده و هزینه های جاری را به حداقل برساند.

سامانه مدیریت آموزشگاه ویرآموز

سامانه یاد شده ، سیستمی جامع برای مکانیزه کردن تمام فعالیت های یک آموزشگاه بوده و به طور کامل کاغذ و کاغذ بازی را از کسب و کار شما حذف خواهد کرد. این سامانه با توجه به سابقه فعالیت و تجربه موفق شرکت در ارائه سامانه های هوشمند و با استفاده از دانشی که در این زمینه کسب کرده ،طوری طراحی شده است که توانایی انطباق با انواع آموزشگاهها را داشته باشد .از ویژگی های مورد توجه این محصول اجرای تحت شبکه آن بوده ،به گونه ای که نیاز به نصب نداشتهو با استفاده از شبکه اینترنت از مکان دلخواه شما قابل مدیریت است.